Ballerup Bladet
Centrumgaden 2A
2750 Ballerup

Tlf.: 44 60 03 30

Email:
Redaktion: red@ballerupbladet.dk
Annonce: ann@ballerupbladet.dk

 

Oplag:
35.041

Tryk:
Dansk Avis Tryk

Deadline for annoncer:
Fredag kl. 12.00
Privatannoncer: Torsdag kl. 15.00

Kontortid:
Mandag: kl. 10.00-15.00
Tirsdag: Lukket
Onsdag: kl. 10.00-16.00
Torsdag: kl. 10.00-16.00
Fredag: kl. 10.00-15.00

Medarbejdere:

Mette Hviid Togsverd : Bladchef, ansvarshavende
Mette Hviid Togsverd
Bladchef, ansvarshavende
Tlf.
mette@ballerupbladet.dk
Mia Thomsen : Redaktør
Mia Thomsen
Redaktør
Tlf. 29 46 60 90
mia@ballerupbladet.dk
Ulrich Wolf : Journalists
Ulrich Wolf
Journalists
Tlf. 22 64 80 18
ulrich@ballerupbladet.dk
Claus Dahl : Salgschef
Claus Dahl
Salgschef
Tlf. 23 31 81 80
claus@ballerupbladet.dk
Alan Klestrup : Konsulent
Alan Klestrup
Konsulent
Tlf. 21 19 28 01
alan@ballerupbladet.dk
Winnie Sørensen : Konsulent
Winnie Sørensen
Konsulent
Tlf. 23 23 28 80
winnie@ballerupbladet.dk
Inger Pagh Sillesen : Administration
Inger Pagh Sillesen
Administration
Tlf. 25 45 69 11
inger@ballerupbladet.dk